Komiks Inferno v České lokalizaci

4. srpna 2018 v 12:17 | Willy |  TR - Inferno

Doprovodný čtyřdílný prequelový komiks ke hře Shadow of The Tomb Raider už beží v plném proudu, a já se rozhodl, že ho přeložím. To proto, abyste si ho mohli přečíst s plným porozuměním a mít tak v září z vydané hry ten nejlepší možný zážitek. Série komiksů Infenro navazuje přímo na Pouť přeživšího, kterou jsem na tomto blogu též přeložil a vy si jí mohli přečíst. Pokud vás tedy zajíma osud Lary, která odletěla pátrat po prapůvodu lidstva a světa jako takového, hrobce Ráje, neváhejte a čtěte.


Nezapomeňte po kliknutí na stránku komiksu v galerii na dolní liště ještě kliknout na lupu, díky tomu se vám zobrazí stránka v plné dobře čitelné kvalitě :-)

Další komiksy či jejich stránky budou přibývat průběžně tak, jak bude dokončen jejich překlad. Poslední komiks by měl být vydán v následujícím týdnu po vydání hry Shadow of The Tomb Raider (nějak se jim to hochům nepovedlo načasovat co?), za sebe vím, že budu v době vydání poslendího komiksu týden pryč mimo své PC a překlad tak nebudu moci udělat, počítejte tedy, že poslední část komiksu sem přidám asi až koncem září.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama