Shadow of The Tomb Raider - Otázky a odpovědi

14. května 2018 v 22:15 | Willy |  Shadow of The Tomb Raider
Zde je několik oficiálních otázek a odpovědí ke hře Shadow of The Tomb Raider.

Shadow of The Tomb Raider Ultimate Edition se zdá být vyprodaný na většině hlavních území. Budete tam dodávat ještě nějaké zásoby?

- Nejsou žádné aktuální plány pro doplnění Shadow of The Tomb Raider Ultimate Edition. Posoudíme však, zda existuje příležitost k pozdějšímu vytvoření druhé vlny.

Bude Shadow of the Tomb Raider Ultimate Edition vydán na PC? Pokud ne, proč?

- Většina fanoušků počítačů dává přednost digitálnímu stažení svých her a k takovým verzím tradičně nevydáváme sběratelské verze hry. Nicméně hodnotíme, zda existuje možnost uvolnit fyzickou verzi Shadow of The Tomb Raider Ultimate Edition jako samostatný post-launch.

Bude Ultimate Edition se steelbookem?

- Po poslechu našich fanoušků jsme se rozhodli přidat steelbook do Shadow of The Tomb Raider Ultimate Edition aniž bychom zvedli cenu edice.


Je soundtrack v Croft a Ultimate edici fyzický nebo digitální?

- oficiální soundtrack k Shadow of The Tomb Raider je ve všech edicích digitální.

Jsou DLC hrobky vázány na hlavní příběh? Bude hlavní příběh ve hře kompletní?

- Po poslechu zpětné vazby našich fanoušků jsme se rozhodli udělat hrobky zaměřené jako DLC. Příběhové prvky budou spadat do světa Shadow of The Tomb Raider, ale jsou vytvořeny od hlavního příběhu odděleně.

Vráti se postava Samantha a Reyesová?

- Sam a Reyes se v Shadow of the Tomb Raider nevrátí. Jonah se vrací jako Lařain věrný kamarád, aby jí pomohl a Lara jeho pomoc potřebuje více než kdy jindy: Občas se chová jako morální kompas, jindy se dotazuje Lařiných motivů. Vždy je Lařin kamarád, ale tentokrát uvidíte jejich přátelství napjaté jako nikdy předtím.

Uchová si Lara veškeré své dovednosti, které se naučila v Rise of the Tomb Raider, když začíná Shadow?

- Lara si bude udržovat mnoho svých dovedností, které získala během svých předchozích dobrodružství, aby dokázala, že se stala zkušeným Tomb Raiderem.

Je studio Crystal Dynamics stále zapojeno do vývoje Shadow of the Tomb Raider? Je studio Eidos-Montréal hlavním vývojářem?

- Eidos Montreal je hlavním vývojářem hry Shadow of the Tomb Raider ve spolupráci se studiem Crystal Dynamics. Studio Eidos-Montreal se podílelo na vývoji restartu z roku 2013. Toto partnerství existuje již řadu let a nemůžeme se dočkat, až uvidíte jak udělali Shadow of the Tomb Raider.

Na jaké herní platformy Shadow of the Tomb Raider bude?

- Shadow of the Tomb Raider vyjde na Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro a PC 14. září 2018.

Kdo vydává Shadow of the Tomb Raider?

- Square Enix.

Proč není Shadow of the Tomb Raider vydán na konzole Xbox 360 a PlayStation 3?

- Abychom našim fanouškům poskytli co nejlepší zážitek ze hry, zaměřili jsme naše úsilí na využití nejsilnějších dostupných konzolí.

Bude Shadow na konzoli Nintendo Switch? Bude hra zahrnovat podporu pro VR?
době jsme zaměřeni na verzi hry pro konzole Xbox One, PlayStation 4 a PC. V tuto chvíli nemůžeme hovořit o jiných platformách.

Bude společnost Nixxes pracovat na portu pro počítače?

- Ano, jsme velmi rádi, že pracujeme s Nixxesem na PC verzi Shadow of the Tomb Raider

Bude existovat nějaká časová exkluzivita s vybranou konzolí Shadow of the Tomb Raider, včetně exkluzivního obsahu pro konzoli?

- Shadow of The Tomb Raider nebude obsahovat žádný exkluzivní obsah.

Vyjde Shadow of the Tomb Raider současně po celém světě?

- Shadow of The Tomb Raider vyjde na konzolích v 00:00 hodin na všech místech světa 14. září. Stahování na PC bude k dispozici v onen čas všude po celém světě.

Jak získáme 48 hodinový předběžný přístup k Shadow of The Tomb Raider?

- Fanoušci, kteří si předobjednají verzi Digital Deluxe, Croft Edition nebo Ultimate Edition Shadow of The Tomb Raider, získají 48hodinový předběžný přístup. Pro zákazníky s předobjednávkou bude k dispozici bude voucher kupón, který umožní stáhnout příslušný obsah o 48 hodin dříve. Pokud si předem objednáte digitální verzi, hra se odemkne o dva dny dříve.
Jaký má rating (věkové omezení) Shadow of the Tomb Raider?

- Oficiální ohodnocení ratingu stále očekáváme, ale předpokládáme, že bude stejný jako pro předchozí dva tituly v trilogii - M pro dospělé / PEGI-18.

Vrátí se Camilla Luddington jako Lara Croftová a Earl Baylon opět Jonáš?

- Camilla Luddington i Earl Baylon se vrací jako dabéři i v Shadow of the Tomb Raider. Jsme velmi rádi, že je tu máme, když se Lara stane Tomb Raiderem.

Budou na E3 prezentovány novinky o hře Shadow of the Tomb Raider?

- E3 2018 bude představovat světovou premiéru pro herní záběry Shadow of the Tomb Raider. Nemůžeme se dočkat, až uvidíte jakou odvedl Eidos Montreal práci!

Je Shadow of the Tomb Raider ukázán jen jako událost v mayském kalendáři?

- Události v našem kalendáři inspirovaném mayskou grafikou jsou akce, kterých se zúčastníme. To znamená, že hra bude prezentována v oblastech po celém světě s našimi regionálními kancelářemi a distribučními partnery. Budeme sdílet více informací, až budou tyto informace k dispozici!

Zde přibudou další otázky a odpovědi, buďte trpěliví, překádám je :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama