Leden 2017

Eidos Montreal pracuje na novém Tomb Raiderovi

30. ledna 2017 v 17:39 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Minulý týden se nám dostalo informace, že studio Crystal Dynamics spolupracuje s Marvelem a do budoucna plánuje vydat hned několek The Avengers her. Dnes bylo ale oznámeno podle herního webu eurogamer, že studio Eidos Montreal je totálně vytíženo, pracuje totiž na novém Tomb Raiderovi, The Avengers a Strážcich Galaxie :-)

Crystal Dynamics pracují na The Avengers

26. ledna 2017 v 22:59 | Willy

Dle nejnovějších informací jsme se dozvěděli, že vývojáři Lary Croft, tvůrci Tomb Raider Legend, Anniversary, Underworld, dvou Lara Croft her a restartu značky, tým Crystal Dynamics bude vytvářet hru The Avengers. K tomu jim má dopomáhat i studio Eidos Montreal. Více v oficiálním prohlášení zde.

Co se tedy děje s Larou? Pracuje se na další Tomb Raider hře, nebo byla hra odložena k ledu? Víme o dabérce Camille Luddington, že je těhotná, myslím ale, že to nemá nejmenší vliv na dabing Lary a tudíž není překážkou. Říká se, že další info o hře z Marveláckého světa se dozvíme až v roce 2018? Je tedy možné, že třetí Tomb Raider je ve vývoji a je připravován na konec tohoto roku? Uvidíme, teď odpověď ještě nevíme ale určitě není nutné věšet hlavy. Autor Nicobass usilovně pracuje na remake hry Tomb Raider 2 a slibuje v dohledné době pro PC hráče i demo. Nechme se tedy překvapit, jak to vše s naší drahou Larou nakonec dopadne.