Září 2015

Xbox One bundle s Rise of The Tomb Raider

29. září 2015 v 16:41 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Pro vydání hry Rise of The Tomb Raider se chystá voucherový bundle, tj. konzole s 1TB harddiskem, a kód pro stažení hry Rise of The Tomb Raider + DLC s oblečkem a speciální výbavou označený Tactical Survival Kit Content Pac, dále hrou Tomb Raider Definitive Edition. Pokud vás tato nabídka zaujala, určitě jí vyhlížejte již 3. listopadu v obchodech za cenu mezi 9800 - 10500 kč :-)

Mikrotransakce v Rise of The Tomb Raider?

27. září 2015 v 20:53 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Po odehrání tří hodinového dema se vyklubala otázka, zda ve hře nebudou mikrotransakce. K tomuto dospěl hráč a novinář herního magazínu gameinformer.com, když se při hraní dema ROTTR snažil splnit všech sedm výzev sestřelením čehosi zavěšeného. Když dokončil výzvu, čekal odměnu, ale byl pouze upozorněn, že obdržel kredit, který by bylo možné použít k dokončení úkolu. Tímto dostal nápad ohledně mikrotransakcí. Šel se tedy optat na více informací za kreativním ředitelem, kterým je již ostřílený Noah Hughes (vývojář předešlých TR her).

Microsoft, Square Enix, a Crystal Dynamics prozatím nejsou připraveni prozradit podrobnosti o režimech a funkcích, které nejsou zahrnuty v našem demu. "Více o těchto funkcích budeme mluvit v brzké době. Obecně platí, že nás těší nabídnout hráčům více způsobů pro propojení zážitku ze hry, "říká Hughes. "V budoucnu budeme sdílet více informací. Toto je samostatný aspekt hry. "

Tak, a máme tady další AAA hru, která se nestydí říci si o 1600-1900 kč, a je prošpikovaná zpoplatněnými mikrotransakcemi. Je ale nanejvýš pravděpodobné, že obsah bude možné získat důkladným hraním. Zkrátka se hráč rozhodne, jestli chce hru proběhnout a zakoupit si jisté potřebné věci, či si vše odemknout hraním samotným. Trochu si jen říkám, že mi není příliš sympatické, když bude ve hře nutné vydělat si kredit, a ten pak utratit při online nákupu. Bude to totiž vyžadovat soustavné připojení k internetu, a hra v podstatě bez internetového připojení, nebude plně funkční. Co na to říkáté vy? Ne že bych neměl internet, ale jeví se to jako jisté omezování.

Prorokova hrobka v Sýrii a Síbiřská hrobka

27. září 2015 v 10:06 | Willy |  Rise of The Tomb Raider
Gameplay videa s řešením hádanky v Sýrii či řešení hrobky na Sibiři jsou nyní na youtube. Patrně nějací hráči z Francie měli již možnost nahlédnout novému Rise of The Tomb Raider pořádně pod pokličku a to rovnou s pořízením krátkého videozáznamu. Pokud jste tedy na hru nedočkaví a herní spoilery neřešíte, určitě se podívejte. Videa neobsahují cutsény s dějem hry :-)ROTTR achievementy a velikost hry

26. září 2015 v 13:10 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Byl zveřejněn seznam achievementů. Pro někoho může seznam znamentat jakýsi spoiler, takže podívat se doporučuji jen na vlastní nebezpečí :-)

Seznam achievmentů naleznete zde.

Další novinkou je uveřejněná velikost hry. ROTTR by měl být dle dostupných informací velký 20,47 GB

Dvě nová videa a jeden nový outfit pro Laru v Rise of The Tomb Raider

24. září 2015 v 19:32 | Willy |  Rise of The Tomb Raider
Dvě nová videa z gameplaye. První jednominutová prezentace ukazje dvě objevené hrobky na Sibiři a druhé video ukazje desetiminutovou gameplay s Larou v novém "šik" outfitu :-)
Pokud vám toto nestačí, tak zde je ještě pět nových snímků ze hry.Dvě nová videa z Rise of The Tomb Raider

21. září 2015 v 22:56 | Willy |  Rise of The Tomb Raider
Dvě nová videa na Rise of The Tomb Raider. První dělá hře nádhernou reklamu, druhé spíše ostudu. Co bude výsledkem se asi dozvíme až v listopadu, nicméně nyní je čas usadit se pohodlně před svůj počítač/tablet/smart phone, a užít si trailer a gameplay :-)Hrál jsem uvodní část Rise of The Tomb Raider

16. září 2015 v 19:53 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Byl jsem na uzavřené konferenci Microsoftu resp. prezentaci prozatím jejich hry, Rise of The Tomb Raider (dále už jen ROTTR), kterou pořádala Meagan Marie, komunity manažerka Crystal Dynamics, když si ve svém programu obletět svět za 33 dnů udělala výlet mimo jiné i do Prahy. K odehrání úvodní části hry tj. dema ze Sýrie včetně hratelné závěrečné hádanky byla vybrána moje osoba. Nyní vám na několika řádcích přináším své postřehy, názory a úvahy. Nebojte se, nebudu spoilerovat :-)