Lara Croft: Relic Run

10. května 2015 v 11:52 | Willy |  Ostatní články

Lara Croft Relic: Run je zbrusu nová free hra určená pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.


V mnohých z vás jistě tato informace vyvolala radostivé pocity ale nenechte se zmást. Hra je v podstatě nekonečný běh koridorem, ve kterém máte za úkol získávat různé relikvie. Popisem hry lze říci, že vaše hrdinka Lara běží stále jen vpřed, vy se pouze tažením prstu po displeji ve správnou chvíli krčíte, přeskakujete propasti, přebíháte zleva doprava, totéž platí při jízdě na čtyřkolce či motorce, dále klikáním na displej střílíte, je li to třeba. Ve hře se podíváte do dvou, později (po srpnovém update aplikace) tří lokací. Jednou z nich je prales plný rozvalin, druhou je sluncem zalitá poušť, třetí pak chrámový okrsek zapadlý v ledu. V hře sbíráte mince, za které si můžete vylepšit a zakoupit různé obleky (klasický, pouštní, biker z TR Legend a černý přiléhavý) nebo např. zpřístupnit dosažené úspěchy ve hře, které pak sdílíte na svém účtu.


Vše zní celkem fajn, opak je však pravdou. Aplikace je postavena na mikrotransakcích, což znamená, že po klopýtnutí vaší hrdinky nastává "Game Over" a vaší jedinou možností je použít artefakt pro oživení. Ten je však dostupný pouze za nákup za reálné peníze. Při druhém krachu je navíc potřeba dvou artefaktů, při třetím tří, při stém sta atd. Grafika a překážky v koridoru se stále opakují, stávají se náročnější, až jsou často téměř nezvládnutelné. Popisovat např. takový boj s tyranosaurem netřeba.


Pokud se tedy chystáte získat některé z relikvií, připravte si vaší peněženku. Trochu slušné prostředky pro možnost pokračování a vylepšování zbraní vás vyjdou na 1200 kč. Vzhledem k tomu, že je hra dost jednotvárná a tudíž nudná, dokáže i dobře frustrovat. Osobně považuji tuto aplikaci za další nesmyslnou hru, která má za úkol těžit ze jména slavné hrdinky a podojit tak vaší peněženku.

Kdo si chce hru vyzkoušet a nechce platit mikrotransakce, doporučuji sáhnout po hacklé verzi, kde je dostatek peněz defakto neomezený :-) Stačí jen pořádně prohledat internet.

Více informací o hře Lara Croft: Relic Run třeba zde či zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama