Uncharted 4 gameplay video vyráží dech!

6. prosince 2014 v 23:45 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Zatímco herní konference VGX běží v plném proudu a Sony zde prezentuje jednu herní pecku za druhou, Microsoft se této akce opět nezúčastnil. Po drtivém neúspěchu s konzolí Xbox One v zemi vycházejícího slunce se tato prozatím nepříliš úspěšná mašinka, čím dál tím více vytrácí z herního světa. Ptáte se, proč toto píši? Odpověď je jednoduchá. Microsoft má jedno velké eso v rukávu a tím je Rise of the Tomb Raider (dále už jen ROTTR), který má údajně vyjít exkluzivně na Xbox One na vánoce 2015, tj. přesně za jeden rok. Konzole však srší samým neúspěchem. Nejen že nezvládá hry ve Full HD rozlišení, či ve stabilním 60 fps, ale prodává se nyní o třetinu levněji a to bez dříve neoddělitelné kamerky Kinect. Na Kinect, který byl v případě Xbox 360 revolučním prvkem zábavy a dal hrám nový rozměr, nejsou pro tuto next-gen konzoli oznámeny defakto žádné hry. Stahují se nad tímto strojem skutečně mračna? Microsoft prozatím příliš herních novinek neoznamuje a tak si tak říkám, jak to vlastně s tím chystaným ROTTR je. Studio Naughty Dog slíbilo čtvrtého Uncharted, a nyní nám přineslo 15 minut dlouhou gameplay ve fullHD rozlišení. Hra by měla vyjít shodně, jako Rise of Tomb Raider na vánoce 2015. Je zajímavé, že Crystal Dynamics se prozatím s ROTTR příliš neprezentoval a VGX, kde hráčská komunita hodně očekávala, opět nic z chystané hry neviděla. Naughty Dog je studio, které s nástupem konzole PS3 vytvořilo exkluzivní hopsačku/střílečku Uncharted, která měla konkurovat slávou zašlým dobrodružstvím slavné prsatice Lary Croft. To jak vypadá nyní gameplay chystaného Uncharted 4 patrně všem vyráží dech. Myslíte si tedy, že bude vypadat ROTTR také takto parádně? Osobně se domnívám, že ani zdaleka ne. Xbox One prostě nemá výkon a Microsoftem slibovaný Cloud stále není v provozu. Jsem tedy neskutečně zvědav, kdy se o ROTTR dozvíme něco více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurtis Kurtis | 14. prosince 2014 v 19:19 | Reagovat

Naprostý souhlas, přál bych si aby to tak nebylo, ale co naděláme =/ jinak Uncharted trilogy jsem několikrát dohrál a musím jenom souhlasit... nejedná se jenom o skvělou hru ale každý nový díl pokaždé vyrazí dech... přál bych si aby to tak bylo i u ROTTR, ale taky mám silné pochybnosti a to hlavně díky té celé věci s "SHITBOXEM" =(

2 Willy Willy | 1. března 2015 v 23:11 | Reagovat

Myslím, že hra bude vypadat hodně dobře, on ten Xbox One není zase tak slabý, myslím si spíše jen, že hra nepojede ve FullHD rozlišení, případně 60 FPS. Ikdyž Microsoft (MS) přislíbil plnou podporu ohledně specifikací hardware a software, přičemž software je u MS celkem na dobré úrovni. Možná, že vývojáři vykouzlí ve spolupráci s MS nakonec malý zázrak, tak jim držme palce. Bude jen paradox, když se ta hra pak nebude prodávat, ale ono se počítá, že kdo vlastní Xbox, tuhle hru pořídí, tak uvidíme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama