Srpen 2014

Rise of the Tomb Raider na všech platformách

16. srpna 2014 v 20:33 | Willy |  Rise of The Tomb Raider
Na oficiálním blogu hry Rise of the Tomb Raider bylo po velkém náporu rozhořčených hráčů, konečně obajsněna nějasnost ohledně časové exkluzivity pro Xbox. Rise of the Tomb Raider vyjde i na ostatních herních platformách, avšak s odstupem času. Více zde.

Změna, exkluzivita je jen dočasná!

13. srpna 2014 v 18:36 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Phill Spencer ze společnosti Microsoft musel po nečekané vlně záporných reakcí fanoušků na exkluzivní oznámení kápnout božskou. A protože jsme lidi, záporné reakce se neozývali jen ze stran vlastníků konzolí Playstation a PC ale také hráčů od Microsoftu. Petici, do které se upsalo během několika hodin kolem 10000 hráčů nebylo možné přehlédnout. Spencer tak patrně asi nerad přiznal, že exkluzivita je dána časově, řekl, že Tomb Raidera ani vývojové studio nevlastní. A že exkluzivita je dána časově. Svítá tedy šance, že pokračování restartované série nakonec zapříme i na svých ostatních herních platformách nežli je pouze Xbox One a Xbox 360. Více zde.

Rise of Tomb Raider pouze na Xbox One! + petice

13. srpna 2014 v 1:43 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Dnes bylo při prezentaci Microsoftu oznámeno, že nový Rise of Tomb Raider výjde exkluzivně na konzoli XBOX One. Tuto informaci potvrdil samotný Darrell Gallagher, který objasnil tuto informaci s tím, že Microsoft věří ve velký potenciál této značky, a nikdo jiný nedokáže tuto hru takto podpořit a nechat plně vyniknout. Dále dodal, že pro hráče PC, PS4, PS3 tu je akční arkádovka Lara Croft and the Temple of Osiris.

Pro ty, kterým se tato neradostná informace nelíbí, doporučuji hlasovat v této petici.

Oficiální prohlášení o exkluzivitě najdeze zde.

Temple Osiris ve speciální edici a to s bonusy

9. srpna 2014 v 10:57 | Willly |  LC and The Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris bude mít v Evrpově speciální GOLD edici pro PS4 a PC. Tato edice bude zahrnovat kód ke hře, season pass pro postupně uvolněná DLC, art book, mapu hry a mini figurku Lary.

Pro Rise of Tomb Raider se už animuje!

8. srpna 2014 v 12:07 | Willy |  Rise of The Tomb Raider

Novou informací, kterou zvěřejnila na svém Twiteru samotná herečka herní Lary Camilla Luddington, zní, že chystaný Rise of Tomb Raider je ve fázi motion capture. Tj. tvorba animací dle reference herců. Vyplívá to z toho, že se hlavní hrdinka také zmínila, jak na její obličej bylo umístěno 7000 pohybových senzorů. Že by byl nový Tomb Raider po grafické stránce interaktivní film? Těžko říci, budeme si muset počkat na první obrázky ze hry, nicméně pro nedočkavé fanoušky Lary tu je akční plošinovka Lara Croft and Temple of the Osiris (vychází letos 9. prosince), která by měla svým hratelným demem zapůsobit na akci Gamescom, v Kolíně nad Rýnem, která proběhne ve dnech 13-17.8. 2014 tj, od středy do něděle již příští týden :-)

Zde prozatím 10 minut gameplay ze hry Lara Croft and Temple of the Osiris, z IGN.