Květen 2013

Tušíme na čem Crystal Dynamics nyní pracuje!

27. května 2013 v 21:16 | Willy |  Filmy, hry mimo TR


Nosgoth, takto správně zní svět ve veleslavné herní sérii Legacy of Kain. S touto značkou se proslavilo studio Crystal Dynamics zejména na přelomu druhého tisíciletí. Fanoušci třeste se, doména War of Nosgoth, která byla zaregistrována v únoru tohoto roku společností Square Enix se nyní objevila na Steamu a ovladačích grafických karet AMD. Blížící se světová výstava E3 bude letos nepochybně velkým hitem. Příchod konzolí nové generace (Xbox One, Playstation 4) se bude honosit nejen úplně novými hrami a konzolemi ale i pokračováními slavných značek. Fanouškům motosportu tak jistě neuniklo např. Gran Turismo 6, či akčním stealth pařanům páté pokračování hry Metal Gear Solid. O hře War of Nosgoth se spekuluje jako o jakémsi prequelovém titulu k dnes již trochu slávou zašlé legendě Legacy of Kain. O studiu Crystal Dynamics se ví, že již nějakou tu dobu pracuje na next-genové hře pro Xbox One a Playstation 4. Nechme se tedy překvapit, E3 začíná 10.6. 2013

Jak nakupovat hry či DLC na Steam jednoduše

13. května 2013 v 22:26 | Willy |  Ostatní články

Ptáte se, jak lze nakupovat DLC obsah či samotné hry na Steam? Častokrát si mnozí z nás řeknou "hm, platba kartou, tak na to kašlu, to je prostě nebezpečné", to možná ano, ale věřte, že platební kartu potřebovat vůbec nebudete. Ani žádnou registraci, nic co by vás nějak mohlo vystavit problémům. Vše je totiž nesmírně jednoduché a nesmírně pohodlné. Pokud tedy budete chtít do hry Tomb Raider dokoupit např. pro Laru nějaké ty alternativní kostýmy či mapu do multiplayeru, zde je ucelený návod krok za krokem.

3 nové obleky již v květnu!

5. května 2013 v 17:10 | Willy |  Tomb Raider
Na diskusním fóru (TRF) se hovoří o třech nově objevených kostýmech. Jejich vydání patrně jako DLC stahovatelný obsah se odhaduje na tento měsíc, tj. květen. Pokavaď se tedy nejedná o nějaký "fake", budeme si moci zahrát single playerovou část již brzy s těmito novými oblečky :-)

Bude odhalen nový Tomb Raider?

2. května 2013 v 14:17 | Willy |  Tomb Raider


Tvůrci nového Tomb Raidera pracují na nové hře. Jedná se prý o third-person akční adventuru určenou next-gen konzolím. Mezi změtí současných drbů a klepů lze jako fakt považovat profil level designera Matta McCullocha, který na něm oznámil, že od ledna 2012 pracuje na prozatím neoznámené hře. Koncem května se bude konat tisková konference Microsoftu, kde by měl být oznámen dychtivě očekávaný nový Xbox. Otázkou však zůstává, zdali se už nyní dočkáme i my fanoušci Lary oficiálního oznámení pokračování?