Jak se hraje Tomb Raider?

18. července 2012 v 0:17 | Willy |  Tomb Raider

Jak hrají návštěvníci Games Comu Tomb Raider Beta Hunting Demo na Xbox 360 se můžete podívat zde na Youtube. Důvod proč shlédnout toto video je např. ten, že uvidíte část mapy ostrova či "nezkušené" ruce hráče, uvidíte také tutoriílové ikony a vůbec tak nějak jiný pohled na dosavadní prezentaci ze hry :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lelanka Lelanka | E-mail | 18. července 2012 v 8:56 | Reagovat

No jo no,taky bych tam chtěla být.Ale co se dá dělat.Budu muset čekat a nejen já.:-)

2 Willy Willy | 18. července 2012 v 9:43 | Reagovat

Za měsíc bude Games-Com v Kolýně nad Rýnem, tak si můžeš udělat výlet XD Osobně, to demo mám tak okoukané, že si snad tu úvodní část hry ani nebudu chtít zahrát XD

3 EQUUD EQUUD | 15. srpna 2012 v 17:50 | Reagovat

Klidnější část a rozhodně lepší pokoukání než zmatená přestřelka z presentace na E3. Každopádně je to to samé jen klidnější. Doleva, nebo doprava lze udělat sotva jeden krok a začínám mít pocit, že i TRU byl otevřenější. Hra vás dle této ukázky nenutí nic hledat, stačí jít dopředu a vše dostanete pod čumák. osobně by se mi líbil lineární začátek v té jeskyni a pak, když se Lara dostane ven už otevřený svět, který slibují. Dejme tomu, že by Lara vylezla ven a v tu ránu dostanete ovládání do kopyt vy a nevíte kam jít. Začnete se s přirozeným strachem potácet okolo a zoufale hledat něco, co by vám pomohlo přežít. Sebrat klacek na obranu alespoň... Prostě trošku záhady a hledání. Někdy by šel rovně a našel by nůž, někdo by se šel podívat za roh k vodopádům a ejhle tam je dokonce luk! U Tohoto my stačí podržet "Wéčko" (když to přeženu), ona už se tam nějak o ten koridor domlátí sama do toho cíle a vše dostane pod rypák. Ono samo o sobě to taky vypadá dobře ta hra. Ale tvůrci slibovali něco zcela jiného a to byla ta chyba. Mě se myšlenka otevřeného světa a ztracené Lary v něm moc líbila a zpočátků jsem nové Laře moc fandil. Letošní E3 mě ale velice zklamala. Respektive presentace Lary. Ale třeba to nakonec bude otevřenější a bude se dát prozkoumávat a ne se jen tupě hnát dopředu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama