Lara a nový Tomb Raider + anketa

15. prosince 2010 v 17:53 | Willy |  Tomb Raider
Lara TR9

Internetový zpravodaj Gameinformer vypustil v předešlých několika dnech spoustu "pro většinu z nás jistě šokujících" informací o chystané hře Tomb Raider. Deváté pokračování má restartovat nejen sérii ale i značku Tomb Raider. Vývojáři se nechali slyšet, že chystaná hra je nyní něčím naprosto neznámým, pro mnohé z nás něčím úplně novým. Kromě kompletně překopaného hernímu stylu máme spatřovat velký rozdíl i v Laře samotné. A protože se tento blog věnuje hlavně Laře a jejímu návratu zpět na výsluní, rozebereme si chystané změny hezky podrobně.


Na obrázku konceptního návrhu nové Lary ve výše uvedeném obrázku vidíte úplně novou osobu, nemá již sexy šortky, nemá vysoké boty, nemá devítky, nemá ani rukavice. Naopak má náušnice, na krku amulet, neupravené vlasy, je špinavá a z jejího výrazu v obličeji zejména z jejich očí lze spatřovat strach, beznaděj a tajemno. A právě tyto elementy mají být dominantou nové Lary. 21. letá nezkušená Angličanka se má v novém příběhu dostat do pořádné "bryndy" ze které jí právě Vy máte "vysekat". Lara jako zatím nezkušená osoba jenž ztroskotá se svojí expedicí na odlehlém japonském ostrově si sáhne až na úplné dno a to nejen svých fyzických sil ale hlavně těch psychických. Tyto důležité faktory by vás měli s Larou více sblížit. Vývojáři nám oznámili, že fandové, kteří v naší hrdince shledávají sexy ikonu s nádhernou postavou a oblými křivky si na své již rozhodně nepřijdou. Ztotožnění s mladičkou dívkou vám zajistí její odehrávající se děsuplný příběh. Hlavním stavebním kamenem vývojářů nyní nebyla velikost a tvar poprsí ale oči. Výraz, kterým na nás zírají z nového konceptu, nedokázala ve výběrovém castingu splnit žádná modelka, proto si vývojáři vytvořili Laru sami. Jediné co zachovali z původní slečny Croftové, jsou rozměry a proporce očí, nosu a plnost rtů. Ostatní jako je délka nohou, šířka boků a velikost již zmíněného poprsí už není její součástí. Postava Lary je nyní prý také vypracovaná což je z obrázku patrné, je pohledná ale nikoli už tolik dokonalá. Lara je teď více přiblížená realitě. Hlavním aspektem, který jí bude charakterizovat při pohledu zezadu během hraní, budou neupravené vlající vlasy. Další velkou změnou bude absence šatníku, Lara bude mít jedny "námořnické" kalhoty, nadkotníkové boty a vrstvená tílka. Její oděv se bude modifikovat fixováním tržných ran, které se prý budou postupně na jejím oblečení vytvářet. Dále to budou asi nějaké ty omotávky na ruce a další různé takovéto věci. Bikiny nečekejte XD, nechali se slyšet vývojáři, zároveň ani odkrytí necudných míst vlivem poškození již zmíněného oděvu. Lara bude mít k dispozici luk, pistoli a brokovnici což bude její hlavní výbava pro boj, tyto předměty budou vidět i na jejím těle.
Věřim, že nejen změny herního konceptu ale i "překopání" Lary by mohlo restartu hry Tomb Raider vytvořit novou slušnou fanouškovskou základnu. Věřím a doufám, že prodejnost hry nestála jen na postavě Lary, ale že hráči hrají hru hlavně, protože je baví tento herní styl. V nové hře se myslím, budeme muset hodně přizpůsobit survivalovým prvkům, doufám ale, že i novému hernímu konceptu. Nevím jak vy ale já už se moc těším na nějaké to in-game video, kde na nás dýchne již nyní velmi dobře vypadající atmosféra, a hlavně nám také novou hru zase o něco více poodhalí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Croftka Croftka | Web | 15. prosince 2010 v 18:35 | Reagovat

No uznám, že bych měla být proti, že Lara je prostě Lara a má vypadat zase jenom jako Lara, ale když už je ta změna, a vypadá tak nadějně, tak proč být proti? Já sem jednoznačně pro :-) Hrozně moc se mi líbí, že nevypadá tak sexy, jelikož přece jenom už vypadala tak na 40 let... prostě stárnoucí Laru by asi moc lidi nechtěli vidět :D
Takže se na hru moooc těším a doufám, že to nebude takový propadák jako TR:U

2 terushka terushka | 16. ledna 2011 v 19:06 | Reagovat

no nesouhlasim s croftkou ze tr:u je propadak naopak si myslim ze to byl celkem povedenej dil.a na novej dil se mooooc tesimxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama