Únor 2009

Dipomek za SB od Simík

28. února 2009 v 21:24 | Willy |  Ostatní články
Tento nádherný diplomek nám byl věnován od Simík za SB.

SB Simík

28. února 2009 v 19:17 | Willy |  Spřátelené blogy
Novým spřáteleným blogem jenž se plně věnuje hře TR se jmenuje http://aboutlaracroft.blog.cz/. Jeho autorka je Simík. Vřele doporučuji všem TR fandům se zde trochu porozhlédnout :-)

Řetězovky pouze sem prosím

28. února 2009 v 18:15 | Willy |  Řetězovky
Prosím všechny své pravidelné návštěvníky i spřátelené blogy aby mi neposílaly řetezové komentáře do běžných komentářů ke článkům ale do tohoto k tomu určenému článku.
Děkuji vám všem za pochopení :-)

Tento tématicky zařazený článek najdete v rubrice pod názvem "řetězovky"

Poslední část průvodce konečně hotová

28. února 2009 v 10:49 | Willy |  Moje digitální tvorba
Tak a je to tady. Poslední část mého TRU průvodce je nyní konečně dokončena. Lidičky vím, že ne každého z vás to možná zajímá ale já jsem se na tomto skutečně nadřel. Doufám, že se vám bude líbit právě i tato část. Posledním útočištěm hry je totiž Arctic Sea. Je zde zmapováno všech 30 drahokamů, relikvie, dále tu najdete tipy a triky jak přežít a také jak se prokousat až k samotné finální animaci. Toť je ode mne prozatím vše :-)

Návod zde:

Zdrojové informace použity z abecedaher.cz

Lařin stín první screeny!

27. února 2009 v 20:47 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
Další level se již neúprosně blíží a je tedy třeba si ho trochu představit.

Na několika obrázcích si můžete všimnout toho, že skutečně hrajete za Doppelganer a budete se patrně proplétat podsvětím se snahou někoho zničit. Bude to Natla? Pokud ano, mám pak ale pocit, že TRU je vlastně hra z hlediska příběhu tak trochu o ničem. No každopádně je jisté že hráči jenž vlastní Xbox 360 a jsou fanoušci této hry, si skutečně přijdou na své.

Více informací zde.

15 minut hraní BTA

26. února 2009 v 21:02 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
Server gamespot.com uveřejnil 15ti minutové video hraní exkluzivního levelu BTA pro Xbox. Pokavaď se podíváte na video uvidíte Laru ve zlatých bikinách jak si to sviští temnými uličkami pod svým sídlem a likviduje všemožné potvory jenž jí překáží či ohrožují v její cestě za ukrytým artefaktem.


Obleky dostupné por BTA

25. února 2009 v 21:53 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
Na internetovém fóru bylo uveřejněno několik oblečků jenž jsou k dispozici v exkluzivním levelu pro Xbox 360.

BTA moje úvaha na téma megaškrt v TRU + hodnocení hry

24. února 2009 v 23:39 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah

Je BTA skutečně součást vystřižené části hry?

Můj osobní názor na tuto věc je poměrně souhlasný. Domnívám se, že už Lařin headset jasně poukazuje na její záhadnou ingame animaci z dema TRU, kdy si naše milá hrdinka poklepe na ucho. Že by ještě neodstraněný pohyb. Dále pak když se zamyslíte nad lokací Croft Manor, zjistíte či vás může napadnout to, že mise je nějaká krátká. Myslím si, že škrt a delete v tomto levelu byl a byl také použit právě jako komerčně exkluzivní dodatek do hry pouze na Xbox. Když vezmeme v potaz i vystřiženou lokaci kde Lara svojí hybridní motorkou prohledává zasněžený ledovec tak nám celkově hra dokládá že je poměrně solidně ořezaná. To zdali ve hře nejsou nakonec některé drobnosti např. oblečky či typ nepřátele není zase nic nešťastného neboť toto je přeci úplně normální, vždyť i ve světě filmů je toto častá činnost režiséra. Je li ale tento obsah používán či zneužíván ke komerčním účelům, to už je věc jiná. Osobně se skutečně přikláním k této druhé variantě. Eidos u mne výrazně ztrácí sympatie. Kdyby alespoň pro PC hráče nechal vytvořit nějakou malou náplast aby se neřeklo třeba např. v podobě několika oblečků či nějaké jiné drobnosti. Začínám mít takový nepříjemný pocit a tím je to, že TRU u mne začíná ztrácet kladné hodnocení a spíše se přikláním k tomu, že Lara se stala součástí velkého byznysu.


Hodnocení hry:
Server Eurogamer.net uveřejnil své hodnocení na TRU BTA. Hra byla ohodnocena známkou 6/10. Více si můžete přečíst zde.

TRU BTA venku! Videa, obrázky

24. února 2009 v 23:15 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
Dnes 24. 2 09 vyšel konečně do nekonečna odkládaný exkluzivní level pro Xbox 360. Level se odehrává pod sídlem panství v žalářích a mučednických kopkách. Lara disponuje poměrně velkým obsahem všemožných oblečků včetně několikatery vyzývavých bikin XD Určitě jste si všimli že Lara nyní už nemluví do kamery ale do heatsetu.

Několik videí ze hry můžete shlédnout zde:

Cineatic videa zde:

Více najdete v celém článku:

TRU BTA Trailer

24. února 2009 v 0:49 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
BTA by mělo vyjít dnes na Xbox Marketplace. Stáhnout by jste si ho měli moci pokavaď budete zlatí uživatelé a budete mít k zrovna 800 microsoft points. Oficiální trailer na tento level si můžete přehrát zde zdarma aniž by jste byly třeba vesmírní nesmrtelní uživatelé tohoto komiksu XD. Přeji příjemnou zábavu :-)

Průvodce Andaman Sea

23. února 2009 v 17:58 | Willy |  Moje digitální tvorba
Průvodce na tento level byl opravdu nesmírně obtížný XD. Sice to tak možná nevypadá ale věřte mi, že je daleko náročnější vytvořit a nachystat rady a tipy na level který defakto žádné rady nepotřebuje ovšem na druhou stranu , jaký by to byl průvodce když by vynechával lokace že :-) Zkrátka jsem to nějak vymyslel a utvořil tak aby to mělo hlavu a patu a nenarušovalo to celkovou koncepci.

Průvodce na Andaman Sea v plné velikosti zde:

Text je jinak opět v hrubé struktuře použit z webu abecedaher.cz.

Wallpaper

22. února 2009 v 19:27 | Nevko |  TR Underworld
(kliknutím na obrázek dostanete rozlišení 1440x900)

Včera jsem ukuchtil jeden wallpaper (tapetu na plochu) tak doufám že se vám aspoň trochu líbí... ;)

Herní průvodce Jan Mayen Island

22. února 2009 v 16:18 | Willy |  TR Underworld

Další část herního průvodce vás nyní provede lokací Jan Mayen Island. Opět budete mít k dispozici přehled všech tajemstvích včetně dobře ukryté relikvie. Doufám že se vám tato část návodu bude líbit a těm kdo hru ještě neprobádali skrz na skrz či nedohráli snaď pomůže :-)

Návod na Jan Mayen Island zde:

Zdroje:
Textový návod použit ze stránek: abecedaher.cz.
Obrázek s mapou lokace Valhalla použit ze stránek: tombraiderchronicles.com.

Alison Carol- zapsána v G. světě rekordů!

22. února 2009 v 9:40 | Nevko
Ano, už je to tak! Zrovna se dívám na "Svět 2009", a uvidím tam, že se prý nějakcí lidé z Londýna pokusili zlomit rekord. Ptáte se jaký? Na jakousi "dodávku" se připevní stůl a židle (a Xbox) a v největší rychlosti furt hrát a hrát. Jeli 90km/h a hrála Alison Carol Tomb Raider Underworld xD Takže ode... dneška? To je blbost... xD prostě je v G. světě rekordů... =) Gratuluji!

SB MaCuShQa (druhý blog)

21. února 2009 v 22:30 | Willy |  Spřátelené blogy
Druhý blog jenž spravuje adminka zvaná MaCuShQa vám zde představuje Tomb Raiderovské různé témata, několik celebrit, všemožné obrázky a další. Blog se jmenuje http://warrior-princess.blog.cz/. Všem vám ho doporučuji navštívit :-)

BTA nové screeny

21. února 2009 v 10:29 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
Vydání BTA se neúprostně blíží a s ním se i objevily další nové screeny ze hraní. Osobně musím jen potvrdit to, že vše se jeví velice zdařile a propracovaně. Např. určitě vaší pozornost upoutal nový ty nepřátele (patrně asi nějaký zapomenutý křižák ve sklepě XD) ale také starý dobrý mega spider. No myslím si, že majitelé Xboxu se mají opravdu nač těšit :-)

Screeny v plné kvalitě zde.

TRU BTA konečně oznámené datum vydání

19. února 2009 v 18:51 | Willy |  TR Underworld - DLC obsah
24. 2 09 by mělo konečně vyjít na DLC TR:U Beneath the Ashes. Bude se jednat o vůbec první exkluzivní balíček pro konzoli Xbox 360 jenž obsahuje hratelný level. Jeho hodnota by měla být 800 microsoft points. Tak snaď už je to nyní definitivní datum které onen level nabídne nedočkavým hráčům jenž vlastní nexgenový Xbox.


Square Enix převezme Eidos!

17. února 2009 v 20:08 Ostatní články
Společnost Squar Enix má údajně v měsíci duben převzít oficiálně Eidos. To zdali zachová projekty Deus EX či Batman Arkham Asylum se jeví zatím pozitivně. Vše se zatím asi má tak, že studia jenž vyvíjí dané hry budou mít pouze jinou záštitu. V tomto případě by se jednalo tedy spíše o papírovou záležitost ale je klidně i možné, že na projekty bude nyní uvolněno více finančních prostředků a lepších propagačních akcí. V toto případě si nemyslím, že by osud hry TR byl nějak ohrožen.

Laře k narozeninám

15. února 2009 v 13:07 | Nevko


(Tento obrázek si klidně můžete dát i na plochu, rozlišení je 1440x900)

Co bych jí chtěl popřát:

Přeju ti Laro všechno nej k tvým (pokud se nepletu) 12tým narozeninám, doufám že budeš ještě dlouho žít v tvých video hrách a doufám, že se tvoje hry i filmy budou prodávat dost dobře... =) a hlavně nepodstupuj moc velkým plastickým operacím.. xD

Nevko

Diplomek za SB od Mošňa

15. února 2009 v 7:55 | Willy
Nádherný diplomek za SB mi byl věnován od autora Mošňa. Moc děkuji :-)