Srpen 2008


Pár novinek z TRU

27. srpna 2008 v 22:33 | Willy |  TR Underworld
Byly zveřejněny od ING dva nové screeny kde Lara prchá v Thaiské urovní před dravými tygry, objevily se nové videa které prezentují demo úroveň uveřejněnou v Lipsku ve formě speciálního traileru či nějakých těch upoutáveček, jsou označeny názvem Vignette, dále je zde k vidění několik oscanovaných stránek s Lařiným modelem včetně nákresů, také se můžete podívat na video s Alison Carroll která je k vidění na výstavě v Lipsku u prezentace dema. Pokuď jsi to chceš prohlédnout čti celý článek :-)

TRU dojmy z hraní

22. srpna 2008 v 18:40 | Willy |  TR Underworld
Přečtěte si rozporuplné dojmy hraní dema TRU z výstavy Game Convention českého redaktora z Tiscali Games

V Lipsku se s gameplay videi TRU roztrhl pytel

21. srpna 2008 v 19:59 | Willy |  TR Underworld
Mám zde pro vás několik dalších linků na stránky s možným přehráním videí TRU ze světové výstavy her v Lipsku
Toto video vypadá skutečně dobře a myslím že stojí i za shlédnutí, uvidíte zde nějákých 10 minut hraní od samého začátku levelu a je celkem i kvalitně hráno, všiměte si jak je hra nádherně ozvučena, škoda jen že není level dokončen celý http://www.jeuxvideo.fr/gc-videos-exclu-fifa-09-tomb-raider-dead-space-actu-157002.html
Další videa jsou k dispozici zde:

TRU demo z Lipska!

21. srpna 2008 v 10:23 | Willy |  TR Underworld
Tak takto vypadá vidostopáž z předváděného TRU na výstavě v Lipsku. Na internetu se také objevil link na stažení.
Pro ty co chtějí vědět více doporučuji nahlédnout na tyto stránky, je tam spousta screnů a možnost stáhnutí videostopáže ze hry která má kolem 5ti minut http://www.gamersyde.com/news_7000_en.html
Nebo sledovat fórum kde jsou veškeré nové informace s odkazy na všemožné stránky http://www.tombraiderforums.com/
Jinak video má kolem 205mb je ve velmi slušné kvalitě nahrané tedy přímo z monitoru, bohužel beze zvuku, dále bych uvedl že pokavaď ho budete stahovat z prvního odkazu je zapotřebí mít nainstalovaný nějaký ten torrent downloader, video se dle mě coby dup objeví i na youtube, také jsem si všiml že stahovaný soubor je označen part1 tudíž se zřejmě dočkáme i druhé části.
Další screeny z videa najdete zde kliknete li zobrazit celý článek :-)

TRU nová Lara před kamerou

20. srpna 2008 v 18:55 | Willy |  TR Underworld
Velmi pěkné video s Alison Carroll jako zbrusu novou modelkou a představitelkou Lary Croft má své zřejmě officiální video nesoucí název BECOMING LARA CROFT které je opravdu zajimavé a stojí za shlédnutí. Uvidíte několik scének ze zákulisí jako je její trénink a příprava na focení, samotné focení a zde bych se pozastavil a trochu něco napsal pač Alison je zde focena na zemi ve vzduchu a dokonce i pod vodou, vypadá to vše velmi dobře a mě osobně to tedy mile překvapilo pač je vidět že nová Lara je skutečně šikovná a i pohledná jen prostě na těch fotkách to nejní ono a to dle mne způsobuje něco čím je jaká si modelingová upravenost, ano nevím proč musí být Alison tak namalovaná, načesaná a proč musí mít tak děsné (nemyslím tím těsné ikdyž to také XD) oblečení to fakt nechápu jinak si myslím že je to dobrý úlovek, dále bych vám rád zdělil že video je velmi dobře ozvučeno.
Jaký pak udělalo na tebe videjko dojem? šup s tím do komentářů ať to v sobě nedusíš XD

TRU na výstavě v Lipsku

19. srpna 2008 v 10:25 | Willy |  TR Underworld
Ahojík, od čtvrtka do neděle se má konat v německém městě Leipzig světová výstava připravovaných her. TRU prý nebude chybět a jak je vidět z obrázku patrně se tam bude i hrát Demo, údajně poupravený level z Thaiska, no docela bych tam chtěl tedy být, vy ne?

TRU další dva screeny

19. srpna 2008 v 10:25 | Willy |  TR Underworld
Na internetových stránkách IGN byly opět uveřejněny další dva nové screeny z Thaiské úrovně hry.

TRU další sada kvalitních screenů

16. srpna 2008 v 15:53 | Willy |  TR Underworld
Po včerejším zveřejnění nového a dovoluji si říct i velmi povedeného traileru se nám dnes objevila na internetu další sada nádherných obrázků z Thaiska. Když se tak na ty screeny dívám začínám mít tak trochu strach aby nás ta hra měla (až si jí koupíme a začneme hrát) čím vubec překvapit když se nám nyní dostává tolika materiálů prozrazující ledas cos, ikdyž na druhou stranu si myslím že příběh to jistí, pač ten se začína jevit čím dál tím víc zamotanější a tak nějak začínám veřit že hra bude hodně detailně proracovaná XD

TRU Trailer

15. srpna 2008 v 18:54 | Willy |  TR Underworld
Konečně jsme se dočkali nového traileru a dovoluji si říct že je prostě skvělý a myslím že ledas cos napoví, třeba už jen ten hlas na konci, není vám povědomý :-)
Video zatím ve kvalitě která je k dispozici zde

TRU screeny z Thajska!

15. srpna 2008 v 17:27 | Willy |  TR Underworld
Tak konečně tady mámé další kvalitní screeny (né už jen scany) z Thajské lokace hry. Tato vydaná sada obrázků vypadá dost dobře, musim tedy říct že hlavně grafika je skutečně dobře propracovaná jelikož všimnete li si všemožných rostlin, stromů, stěn chrámu, zvířat i Lary prostě vypadá to vše fantasticky. Nuže dovoluji si říct že při pohledu na ony obrázky se jedná o skutečnou pastvu pro oči i přesto že je to na můj vkus tak trochu moc zelené :-)

TRU modelka skandál za skandálem !

12. srpna 2008 v 20:37 | Willy |  Drby a klepy
Jediné co mě napadá je slovo bulvár neboť odstavec který jsem nyní napsal je skutečně takto tématicky zařazen. Chcete vědět více čtěte celý článek!

TRU nová modelka (anketa)

11. srpna 2008 v 17:49 | Willy |  TR Underworld
Jak je vidět podoba Lary se nám každý ten díl tak trochu změní, někdy vypadá lépe, jindy zase hůře. Je ale vidět že postava Lary ze hry neni samotná kdo mění svou podobu a tak je vhodné vám vzdělit že byla odhalena patrně nová modelka jenž má být živým vzorem této herní ikony. To jestli se vám líbí či ne je pouze a jen na vás, mě osobně se ovšem moc nelíbí a myslím že by si Lara zasloužla tedy alespoň někoho trochu podobnějšího či zajimavějšího, veřím že fotka vypadá jinak než charizma modelky samotné ale i přes to by bylo vhodné zvolit alespoň nějaké to vhodnější oblečení než to ve kterém se nám modelky rok od roku představují. Skutečně střihy obleků mi osobně připadají dosti najivní a podředné, dovoluji si říct že jako Lara asi nejlépe vypadala Angelina která jí ztvárnila hereckým výkonem v pokusu o komerční akční podívanou která ovšem bohužel na stříbrném plátně byla jen a jen pouhopouhé zklamání a propadák.
Budu rád když napíšeš svuj názor na tuto modelku a hlásneš v anketce :-)

LC sraz (moje zpráva)

10. srpna 2008 v 12:26 | Willy |  TR Underworld
Dne 9.8 08 se konal v Praze další sraz týmu LC. Členové tohoto týmu kteří sraz zorganizovali provozují a spolupracují na nádherných internetových stránkách věnující se herní sérii Tomb Raider tedy www.ladycroft.cz. Pokuď vás obsah příhod tohoto velice zábavného srazu zajímá, tedy alespoň z mého pohledu, nezbývá mi nic jiného než vám popřát příjemnou zábavu při čtení této zprávy :-)

TRU a další obrázky

10. srpna 2008 v 12:13 | Willy |  TR Underworld
Další obrázky ze hry TRU jsou k vidění z přispěvků na fóru věnující se této hře. Je tedy k vidění nový Wall kde si můžete všimnout poupraveného vzhledu Lary, k vidění je také nový artwork z Thaiska a také jsou zde zase nějáké ty scany z časopisů :-)

TRU v magazínech po E3

6. srpna 2008 v 22:18 | Willy |  TR Underworld
S informacemi o TRU se v magazínech po skončení E3 jakoby v měsící srpnu roztrhl pytel XD Co nové číslo to nové info, nejvetší zajímavostí je asi to že na E3 samotné se toho kromě krátkého videa nějak moc neodhalilo. Nyní je v časopisech prezentována třeba další zbrusu nová ůroveň v Thajsku ale ono se s těmi informacemi není ani čemu divit poněvadž on by jinak o časopisy nebyl zájem což také dokládá to že Eidos z TRU vyždíme snaď každičký cent. Nuže celkově je to stejně jedno pač nové informace se stejně časem dovíme a navíc některé už máme zde teď a tady samozřejmě formou nascanovaných stránek tentokrát z německého časopisu GAME PRO :-)

TRU Thailand oficiálně v PSM

6. srpna 2008 v 19:34 | Willy |  TR Underworld
Máme tu zase nějaké ty nové screeny k dobru opět z Thaiska ale tentokrát už z oficiálního PSM. Myslím že nebude trvat dlouho a dočkáme se už i HQ kvality na internetu, nuže zatím nám musí postačit jen scanny :-)

TRU nové screeny opět v magazínu

5. srpna 2008 v 16:43 | Willy |  TR Underworld
Ahoj, tak vám sem po delší době opět přidávám nějakou tu informaci. Ve Španělském magazínu se opět objevilo několik nových screenů z chystaného TRU :-)